Kolorowanki o tematyce Bożego Narodzenia

Nawet na parę tygodni przed Bożym Narodzeniem możemy odczuć, że święta przybliżają się wielkimi krokami. Bożonarodzeniowa, świąteczna magia przesyca i wpływa na wszystkich, wszędzie pojawia się moc wzmianek o Gwiazdce, obserwujemy przystrojone lampkami choinkowymi ekspozycje, ulice, wzrasta liczba reklam potencjalnych świątecznych podarunków, emituje się kojarzące się ze świętami piosenki i kolędy. Kolorowanki Boże Narodzenie

Przedświąteczna gorączka – sięgnij po bożonarodzeniowe kolorowanki.

Gorączkowy czas przed świętami Bożego Narodzenia najbardziej ogarnia dzieci w różnym wieku. Nasze brzdące są coraz bardziej podekscytowane i wciąż nerwowo dopytują się czy daleko jeszcze do świąt. Dzieci piszą listy do Świętego Mikołaja często z długim spisem upragnionych podarunków. Jednak jeszcze nim rozpoczniemy przygotowywać świąteczne dekoracje i ubierać choinkę i dom, przed rozpoczęciem przygotowania wigilijnych potraw, sięgnijmy w czasie tego niespokojnego czasu po świąteczne kolorowanki, które wesprą nas – rodziców – w ożywionym wyczekiwaniu świąt Bożego Narodzenia przez dzieci.

Kolorowanki o tematyce Bożego Narodzenia – w oczekiwaniu na święta.

Przystrojone drzewko, Mikołaj, bombki, dzwonki, prezenty – to jedynie przykład oferowanych przez nas bożonarodzeniowych kolorowanek. Zarówno najmłodsi, którzy jeszcze nie mają wprawy w kolorowaniu jak i dzieci trochę starsze – w wieku przedszkolnym i szkolnym znajdą wśród nich z pewnością coś dla siebie. Podczas przedświątecznej krzątaniny możemy dać dzieciom interesujące zajęcie. W czasie czekania na Gwiazdkę maluchy mogą kolorować malowanki kojarzące się z nadchodzącymi świętami. Bez wątpienia skorzystamy z tego nie tylko my, lecz głównie zajmie to nasze dzieci i pozwoli z łatwością przetrwać długi czas czekania i przedświąteczny okres.

Przeczytaj również artykuł: Boże Narodzenie – świąteczne kolorowanki